صفحه شخصی SazeApps ـ گروه نرم‌افزاری سازه   
 
نام و نام خانوادگی: SazeApps ـ گروه نرم‌افزاری سازه
تاریخ عضویت:  1396/05/21
 روزنوشت ها    
 

 اپلیکیشن «دینامیک سازه‌ها و مهندسی زلزله» ـ SazeApps بخش عمران

9

برای بزرگ‌نمایی، روی تصویرها کلیک کنید.‌

SazeApps محصولی جدید از «گروه نرم‌افزاری سازه» است، که با تولید اپلیکیشن‌های تخصصی عمرانی برای تلفن‌های همراه و تبلت‌ها سعی در کمک به دانشگاهیان و مهندسانِ این رشته دارد. یکی از اولین محصولات SazeApps که هم‌اکنون آماده‌ی ارائه به شما مهندسان، استادان و دانشجویانِ رشته‌های عمران و مکانیک است، اپلیکیشن «دینامیک سازه‌ها و مهندسی زلزله» می‌باشد.

کاربرد این اپلیکیشن، برآورد رفتار دینامیکیِ سازه‌های دارای یک و یا چند درجه‌ی آزادی است. این اَپ پاسخ‌های سازه‌ی دارای یک درجه‌ی آزادی را با شرایط میرا و نامیرا تحت حالات ارتعاش آزاد و اجباری تحلیل نموده و در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

افزون بر این، محیطی برای آنالیز شبه‌دینامیکی پاسخ سازه‌ی دارای چند درجه‌ی آزادی فراهم می‌آورد، که مدل‌های برشی سازه را به آسانی و به کمک روش‌های عددی تحلیل نموده و در نهایت پاسخ‌های سازه، اعم از تغییرمکان‌ها و نیروها را برای استفاده‌ی کاربر در قالب ماتریس، جدول و گراف نمایش می‌دهد.

استفاده از این نرم‌افزار بسیار کاربرپسند بوده و محاسبات دستی زیادی را حذف می‌نماید. بهره‌گیری از این نرم‌افزار را به عنوان یک ابزار کمک‌درسی توانمند به همه‌ی مهندسان، استادان و دانشجویان دوره‌های لیسانس، فوق‌لیسانس و دکتری در رشته‌های عمران و مکانیک توصیه می‌کنیم.


■ آگاهی‌ها و جزییات بیش‌تر درباره‌ی محصولات سازه‌اَپس : sazeapps.com

سه شنبه 24 مرداد 1396 ساعت 18:06  
 نظرات