صفحه شخصی SazeApps ـ گروه نرم‌افزاری سازه   
 
نام و نام خانوادگی: SazeApps ـ گروه نرم‌افزاری سازه
تاریخ عضویت:  1396/05/21
 روزنوشت ها    
 

 اپلیکیشن «اشتال» (STAHL) ـ SazeApps بخش عمران

5


SazeApps محصولی جدید از «گروه نرم‌افزاری سازه» است، که با تولید اپلیکیشن‌های تخصصی عمرانی برای تلفن‌های همراه و تبلت‌ها سعی در کمک به دانشگاهیان و مهندسانِ این رشته دارد. همیشه یکی از کتب پراستفاده و مهم در طراحی سازه‌های قولادی، جداول مشخصات هندسیِ مقاطع گرم نورد و یا جداول اشتال بوده است. این کتاب استاندارد، در طول سال‌های گذشته نقشی به‌سزا در طراحی سازه‌های فولادی در کشور عزیزمان و یا حتی در سراسر جهان ایفا کرده است.

در سال‌های اخیر و با تغییرات آیین‌نامه‌ها و روش‌های طراحی، لزوم استفاده از خواص پیچیده‌تر و نیز پلاستیکِ مقاطع که در جداول اشتال کم‌یاب است، بیش از پیش احساس می‌گردد. این نکته باعث شده است که کارآیی این کتب کاهش یابد.

«گروه نرم‌افزاری سازه» در مجموعه‌ی Saze Apps اپلیکیشن STAHL را به‌منظور استفاده‌ی دانشجویان و مهندسان سازه تولید نموده است. پارامترهایی همچون Z ،Cw ،Lp و Lr از جمله پارامترهای مهم برای محاسبات ظرفیت خمشی تیرها و تیر ـ ستون‌های فولادی می‌باشند، که به‌طور منحصربه‌فرد در این اپلیکیشن گردآوری شده‌اند.■ آگاهی‌ها و جزییات بیش‌تر درباره‌ی محصولات سازه‌اَپس : sazeapps.com

چهارشنبه 15 شهریور 1396 ساعت 05:54  
 نظرات